Shadowbox (7.x-4.0-beta2) - en to uk translation catalogue (58 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: title
uk: назва

en: Remove
uk: Вилучити

en: Login
uk: Вхід

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Galleries
uk: Галереї

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: gallery
uk: галерея

en: Installed correctly
uk: Встановлено належним чином

en: Movies
uk: Стрічки

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: Global
uk: Глобальне

en: Animation
uk: Анімація

en: Enable animation
uk: Увімкнути анімацію

en: Animation sequence
uk: Анімаційна послідовність

en: The animation sequence to use when resizing Shadowbox.
uk: Анімація працює при зміні розміру Shadowbox.

en: Resize duration
uk: Тривалість зміни розміру

en: Initial height
uk: Початкова висота

en: Initial width
uk: Початкова ширина

en: Overlay
uk: Накладання

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Select a hexadecimal color value for the overlay (e.g. 000 or 000000 for black).
uk: Виберіть шіснадцяткове значення кольору перекриття (напр. 000 або 000000 для чорного).

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: Enable continuous galleries
uk: Увімкнути безперервну галерею

en: Enable counter
uk: Дозволити лічильник

en: Counter type
uk: Тип лічильника

en: Skip
uk: Пропустити

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Drag
uk: Перетягнути

en: You must enter a number between 0 and 10.
uk: Ви повинні ввести число між 0 і 10.

en: You must enter a number.
uk: Ви повинні ввести число.

en: You must enter a number between 0 and 200.
uk: Ви повинні ввести число між 0 і 200.

en: 3rd party Shadowbox software not properly installed
uk: Shadowbox програмне забезпечення не встановлене

en: Configure the settings for Shadowbox.
uk: Настроювання Shadowbox.

en: Enable Shadowbox on specific pages
uk: Вмикати Shadowbox на певних сторінках

en: Enable display of the gallery counter. Counters are never displayed on elements that are not part of a gallery.
uk: Увімкнути відображення лічильника галереї. Лічильник ніколи не відображається на елементах, які не є частиною галереї.

en: Auto-play movies
uk: Авто старт відео

en: Enable for all image links
uk: Увімкнути для всіх посилань на зображення

en: You must enter a positive number.
uk: Ви повинні ввести позитивне число.

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Test Shadowbox with the current settings.
uk: Тест Shadowbox з поточними налаштуваннями.

en: third party Shadowbox distribution
uk: стороннього дистрибутива Shadowbox

en: Enable shadowbox globally
uk: Увімкнути shadowbox глобально

en: Add shadowbox library on all nodes.
uk: Додати бібліотеку shadowbox до всіх матеріалів.

en: Administer shadowbox
uk: Адміністрування shadowbox

en: Perform administration tasks for shadowbox.
uk: Виконання адміністративних завдань для shadowbox.

en: Auto handling
uk: Автоматична обробка
