Shadowbox (7.x-4.0-beta4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
