Shadowbox (7.x-4.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Remove
ps: لركول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Libraries
ps: کتابتونونه
