Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Create a new user account.
af: Skep 'n nuwe gebruikersrekening.

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: Remove
af: Verwyder

en: Login
af: Gebruiker

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Log out
af: Teken uit

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: My Account
af: My Rekening

en: Libraries
af: Biblioteke
