Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Create a new user account.
am: አዲስ የተጠቃሚ መለያ ፍጠር።

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Log out
am: ውጣ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
