Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
