Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Log out
bg: Излез

en: Create new account
bg: Регистрирай се
