Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Global
bs: Globalni
