Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: None
fy: Gjin

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Log out
fy: Utlogge

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje
