Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Login
ga: Logáil isteach

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
