Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Create a new user account.
hy: Ստեղծել նոր օգտագործողի հաշիվ

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Log out
hy: Ելք

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
