Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Create a new user account.
ka: ახალი მომხმარებლის შექმნა.

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Global
ka: გლობალური
