Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Create a new user account.
kk: Жаңа қолданушыны құру

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Log out
kk: Шығу

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Registration
kk: Тіркелу
