Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Create a new user account.
kn: ಹೊಸ ಬಳಕೆದಾರರ ಖಾತೆಯನ್ನು ರಚಿಸಿ.

en: Request new password via e-mail.
kn: ಇಮೈಲ್ ಮೂಲಕ ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಪಡೆಯಿರಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Movies
kn: ಚಲನಚಿತ್ರಗಳು ಮಾತ್ರ

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Animation
kn: ಸಜೀವನ(ಅನಿಮೇಶನ್‌)

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: caption
kn: ಶಿರೋನಾಮ
