Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Create a new user account.
ku: هەژمارێکی نوێ درووست بکە.

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
