Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
