Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Create a new user account.
mg: Mamorona mpikambana vaovao

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Remove
mg: Esory

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao
