Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Create a new user account.
mn: Бүртгүүлэх

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Remove
mn: Устгах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: None
mn: Байхгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
