Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Create a new user account.
my: Account အသစ်တစ်ခုပြုလုပ်ရန်

en: Request new password via e-mail.
my: စကားဝှက်အသစ်ကို အီးမေးလ်မှ တောင်းရန်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်
