Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Log out
ne: लगआउट

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
