Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Create a new user account.
nn: Lag ny brukarkonto

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Log out
nn: Logg ut

en: Create new account
nn: Lag ny konto
