Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
