Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Create a new user account.
os: Регистраци

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Remove
os: Схаф

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
