Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Login
se: Logge sisa

en: Movies
se: Filmmat

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: Log out
se: Logge eret
