Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Create a new user account.
si: නව පරිශීලක ගිණුමක් විවෘත ක්කරන්න.

en: Request new password via e-mail.
si: නව මුරපදයක් විද්‍යුත් තැපෑල හරහා ඉල්ලා සිටින්න.

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය
