Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Create a new user account.
sl: Ustvari nov uporabniški račun

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Resize
sl: Spremeni velikost
