Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Create a new user account.
sq: Krijo një profil të ri përdoruesi.

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Remove
sq: Hiq

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Log out
sq: Dalja

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
