Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Login
sr: Пријављивање

en: Default
sr: Подразумевано

en: Log out
sr: Одјави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог
