Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: My Account
ug: ھېساباتىم
