Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Galleries
eo: Galerioj

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Image style
eo: Bilda stilo
