Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Create a new user account.
hu: Új felhasználó létrehozása.

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Galleries
hu: Galériák

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: gallery
hu: galéria

en: compact
hu: tömör

en: Installed correctly
hu: Helyesen telepítve

en: Movies
hu: Filmek

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Video width
hu: Videó szélessége

en: Video height
hu: Videó magassága

en: Global
hu: Általános

en: Animation
hu: Animáció

en: Width then height
hu: Szélesség majd magasság

en: Height then width
hu: Magasság majd szélesség

en: Resize duration
hu: Átméretezés időtartama

en: Initial height
hu: Kezdeti magasság

en: Initial width
hu: Kezdeti szélesség

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Overlay color
hu: Átfedés színe

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága

en: Skip
hu: Kihagy

en: Resize
hu: Átméretezés

en: You must enter a number.
hu: Kötelező egy számot megadni.

en: Registration
hu: Regisztráció

en: You must enter a positive number.
hu: Pozitív számot kell megadni.

en: Reset Password
hu: Jelszó visszaállítása

en: caption
hu: felirat

en: Enable on every page except the listed pages.
hu: Minden oldalon engedélyezett, kivéve a felsoroltakon.

en: Enable on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon engedélyezett.

en: My Account
hu: Saját adatok

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style
