Shadowbox (7.x-4.0-rc1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Create a new user account.
jv: Gawé akun panganggo anyar.

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Remove
jv: Buwang

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Log out
jv: Metu log

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
