Shadowbox (7.x-4.0-beta2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: title
ur: عنوان

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن
