Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Core
ar: النواة

en: Header
ar: الترويسة

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
