Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Core
be: Ядро

en: Header
be: Загаловак

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
