Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Core
bg: Ядро

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
