Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
