Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Core
ca: Nucli

en: Header
ca: Capçalera

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
