Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Core
cs: Jádro

en: Header
cs: Hlavička

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
