Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Core
da: Kerne

en: Header
da: Overskrift

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
