Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Core
de: Kernsystem

en: Header
de: Kopfzeile

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
