Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
