Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Core
es: Núcleo

en: Header
es: Encabezado

en: Right Sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario
