Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Core
et: Tuum

en: Header
et: Päis

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
