Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Core
fa: هسته

en: Header
fa: سربرگ

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه
