Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Core
fi: Ydin

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
