Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Core
fr: Cœur

en: Header
fr: Entête

en: Right Sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
