Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Core
gl: Núcleo

en: Header
gl: Encabezado

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
