Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Core
hi: कोर

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
