Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Core
hr: Jezgra

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
